Teknoloji

Facebook Hoş Geldin Giriş Ol Kaydol

Dünya’nın en büyük sosyal ağı olan Facebook herkesin kullanması için kolay ve basit ara yüze sahiptir. Sizde kendi Facebook hesabına giriş yapabilir, hesabınız yoksa yeni kayıt yaptırabilirsiniz. Facebook hesabı nasıl alacağınız konusunda sizlere detaylı rehberlik yapacağız. Öncelikle Facebook hakkında biraz bilgi sahibi olmanızda fayda var. Skype, Hotmail gibi alanlarda arkadaşlarınız varsa onları bulmanızı sağlayacak sosyal ağdır. Gerekirse cep telefonunuzun rehberinde bulunan herkesi bir tıkla bulabilişiniz. Geniş ağa sahip olmasıyla birlikte bir çok arkadaşınızın size kolaylıkla ulaşmasını sağlayacaktır.

Facebook hesabınıza giriş yapmak isteyenler ve yeni kayıt yaptıranlar. İlk önce Facebook sayfasına giriş yapınız email adresinizi ve şifrenizi isteyecektir, gerekli alanları doldurduktan sonra Giriş Yap tıklayın. Kayıt olmak için alt kısımda yer alan kayıt ol kısmındaki bilgileri doldurduğunuz takdirde yeni hesaba sahip olabilirsiniz. Yeni hesap açılırken telefon onayı istediğinden dolayı numaranızı girdikten sonra size gelen SMS de yer alan şifreyi yazdığınız takdirde onaylı hesaba sahip olmuş olacaksınız.

Facebook tamamen güvenli bir platformdur. Ancak diğer Facebook kullanıcıları ile kişisel bilgilerinizi paylaşmayı uygun görmüyoruz. Bilgileriniz kullanılarak sorun yaşamanıza yol açabilirler. Her kullanıcı kendisinden sorumlu olduğundan bilinçli hareket etmenizi öneririz.

7 Yorumlar

  1. samsung smart televizyonumdan facemi acamiyorum diger cihazlardan girebiliyorum lutfen yardimci olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu