Teknoloji

Facebook Hoş Geldin Giriş Yap

Sosyal medya internet çağının en büyük devrimlerinden birini yaratmıştır. Her evde internet sahibi olan kişiler ortak bir yer olan Facebook ağı üzerinde toplanmıştır. Milyarlarca insan kendi bilgilerini internete açık şekilde paylaşarak geçmişten günümüze kadar bütün arkadaşları ile iletişim kurmuşlardır. Facebook.com adresine giriş yapmak için sağ yukarıda bulunan kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurarak giriş yapmanız gerekli. Giriş yap butonuna tıkladıktan sonra size özel Facebook hesabına erişmiş olacaksınız.

Facebook hesabı olmayanlar ilk önce Kayıt olmalıdır. İşlemlerini tamamladıktan sonra bağlantı kurabilirler. Okul çağında olan öğrenciler içinde Facebook’a bağlanmak kolaylaştı. MEB tarafından okullarda dağıtılan tabletlerle internete bağlanarak sosyal hesaplarını yönetebilirler. Facebook hoş geldin giriş ekranında gerekli alanları doldurarak hesabınıza ulaşmanız mümkün.

Günümüzde milyarlarca insan Facebook kullanarak iletişim halindeler. Sosyal medya milyarlarca insana ulaşmaya imkan tanımakta. Önemli olan amacı doğru şekilde kullanmaktır.

facebook

5 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu