Teknoloji

Facebook Nasıl Kayıt Olunur

Dünyanın en büyük sosyal medya ağlarından olan Facebook oldukça renklidir. Bir çok alanda hizmet vererek oyunlar oynadığınız gibi yeni arkadaşlıklarla tanışabileceksiniz. Facebook hesabınız yok ise kayıt olacaksınız sizlere göre hazırladığımız video sayesinde yeni hesabınıza ulaşacaksınız. Çevrenizdekilerin sizi tanıması için profil bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz gerektiğini unutmayın. Dünya üzerinde milyonlarca kişi şuan facebook kullandığını biliyor muydunuz?

Facebook hesabı kullanıcıları için yeni hesap açmak haylice zor olabiliyor. Bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Facebook kayıt yapacaksanız o zaman ilk önce giriş ekranına girmelisiniz. Kayıt bilgileri gözükecektir burada dikkat etmeniz gereken ise kayıt bilgilerini doğru şekilde girmeniz olacaktır. Mail veya telefon numaranızı isteyecektir bunlar doğrulama olduğundan dolayı düzgün şekilde giriniz. Doğum tarihini konusunda bilmeniz gereken ise yanlış olması durumunda hesap doğrulaması isteyeceğinden dolayı kullanamıyor olabilirsiniz. Size farklılık ve yenilik yaratacak olan facebook kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Facebook hesabı açarak kayıt olacaksanız eğer o zaman size gösterdiğimiz şekilde yapabilirsiniz. Yeni hesabını alamayanlara yardımcı olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu