Genel Kültür

Facebookta Nasıl Fame Olunur

Facebook’ta son zamanlar fame olmak trendler arasında yer aldı. Fame olmanın anlamı şöhret, ün, nam ve herkesin sizi konuşması anlamına gelmektedir. Sizde bunlardan birisi olmak istiyorsanız öyleyse fame oyunculuğuna başlayacaksınız demektir.

Fame olmak sizi popüler yapmasıdır sizde bu sayede iyiler arasında girerek hatta facebook sıralamasında dahi yer alabileceksiniz. Sizlere bunun yolunu anlatacağız kolaylıkla tanınmış kişi olacaksınız.

Fame Nasıl Olunur?

İyimser Davranın
Tek taraflı olun dünya sorunlarını yansıtın ve haberleri ilk sizden duysunlar o zaman fame olduğunuzu düşünecekler. Herkesin dikkatini çekecek noktalara değinin kısa sürede adınızı duymayacak kalmayacaktır.

Etkileyici Konuşun
Yazılarınızda karakterlere dikkat edin sesli harflerden kaçarak daha çok şekilli yazmaya bakın günümüzde gençlik için şekilli yazılar fame listesine girmektedir. Sizin diğerlerinden farklı olduğunu düşündürecektir bu sayede yapmak istediğinizi rahatlıkça yapacaksınız.

İçerik Paylaşmaya Devam
Yazılarınıza önem vererek devamlı olarak yazı yazınız. Yazılarınız sizlere yardımcı olacaktır güncel olduğunuz zaman çok daha hızlı bir şekilde hedefinize ulaşacaksınız. Hitap ederken üslubunuza dikkat ederek ağır bir tavır sergileyin bu sizi unutulmaz birisi yapacaktır.

Resimlere Önem Verin
Kullanacağınız resimler sizi anlatmalı her ne kadar önem verirseniz bir o kadar daha iyi olduğunuzu gösterecektir. Bütün dikkatleri üzerinize çekerek yazılarınızın yayılması sağlar. Fame için bir aday olarak artık kendinizi göstermiş olacaksınız.

Kısa Öz Yazın
Yazılarınıza dikkat edin insanlar uzun yazıları okumayı sevmez, akıcı bir yazı olursa okuyabilirlerde. Kısa ve öz olanların yayılması daha kolay ve çabuk olmaktadır. Bir imaj yaratmak için önemli olan felsefe yapmanızdır aslında kimse nasıl yapıldığını bilmez ama iki anlamsız kelimeyi bir araya getirerek felsefe olduğunu düşünürler.

Takipçilere Dikkat Edin
Arkadaş ortamından sonra takipçilere dikkat etmeniz gerekecektir. Bu sayede takipçiler size yön göstererek hareket etmenizi sağlayacaktır. Sizde bu sayede fazladan kişilere ulaşmış olup onların arkadaşını bir nevi ulaşım sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok kişiye iletişim kurarsanız o kadar daha çok ilerlemiş olacaksınız.

facebook fame
facebook fame

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu