Sorular Cevaplar

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Püf Noktaları

Fotoğraf çekilmekten korkanların özellikle okumasını istediğimiz yazılardan. Fotoğrafta istediğiniz gibi çıkmıyor musunuz? Güzel görünmek için karelerde uygun görünüşe sahip olmanız mümkün olur. Doğru açıyı tespit edin çene yukarı, aşağı, yüz hafif eğik, kameraya dikey bakış, solda ve sağa bakış şeklinde ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüzünüzün karelerde güzel yönünü öğrenin. Sağ ve sol profilinizin güzel görünmesini sağlayın. Elmacık kemikleriniz, gözleriniz ve dudaklarınız sizi daha güzel gösterebilir. Gerektiğinden çok daha güzel görünmeniz mümkün olabilmektedir.

Kendi güzelliğinize önem vererek gerektiğinden daha güzel görünebilirsiniz. Bar ışıkları renk bakımından yüzünüzün güzel görünmesini sağlayabilir.

Gülümsemeniz doğal ve sevecen olmalıdır. Anlık duygu ve görüntüleriniz güzellik sağlayacaktır. Güzel çıkmak için doğallığınızı kaybetmeyin o an kendinizi kasmadan bırakın. Siz doğru pozu kendiliğinizden vermiş olacaksınız. Normalden daha farklı görünmek için başınızı biraz aşağıya doğru indirmeniz yeterli olmuş olacaktır. Kendinizi kaybetmeden rahat şekilde görüntünüzü paylaşabileceğinizi bilmelisiniz. Saçlarınızı dalgalı bıraktığınızda fotoğrafta normalden çok daha güzel çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu