Sorular Cevaplar

Gelecekte Nasıl Bir Anne veye Baba Olmak İstersiniz

Geleceğimizde hepimiz anne ve baba olacağız. Evleneceğiz yuvamızda yaşarken ailemize üçüncü bir kişi daha katılacak. Küçük ve tatlı yüzü olduğu kadar minnacık parmakları olan bebeğimizle tanışacağız. İlk heyecan bizi göklere uçuracaktır. Baba olma düşüncesi aklımıza geldiğinde onun için dünyaları değişmeyeceğimizi görmüş olacağız.

Çocuğumuzun mutluluğu hepimiz için önemli olacak. Onun daha kaliteli ve mutlu yaşam sürmesi için elimizden gelenin fazlasını yapabileceğimizi gösterecektir. Gerektiğinde her türlü fedakarlığı yapacağımızı göstereceğiz. Bunları yerine getirirken ona sahip çıkmalı, yol göstermeli ve kıymetini bilmeliyiz. Şımarık olduğundan dolayı kızmayacak bir baba, onun şımartarak yüzündeki tebessüm ile mutlu olmasını bilen ebeveynlerden olmak isterdim.

Sağlıklı beslenmesi, dişlerini fırçalaması ve spor olmazsa olmazlarımdan olacak. Onun için yapabileceğim her şey hayatıma hayat katarak mutlu olmamı sağlayacaktır. Yaşayamadıklarım için onun yaşamasına olanak sunacağım. Babam neden beni yalnız bırakıyor düşüncesini yıkayarak mutlu olması için elimden geleni yapacağım. Gereksiz yere kızmayacağım, daima güleceğim ve yol göstereceğim. Babası olduğum için daima gurur duyacağı bir evladım olacaktır. Başkalarına karşı asla ezdirmeyen, kol kanat geren ve devamı ilgilenen birisi olmak isterdim. Benim olan her şeyin onun olacağını bilecek bir çocuk olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu