Gmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır

Gmail gelen kutusuna ulaşmak tek yapmanız gereken bir tane gmail hesabı almanız olup ardından giriş yaparak Gelen Kutusuna giriş yapmanızdır. Hesabınıza giriş yapamıyorsanız mail adresinizi ve şifrenizi kontrol ederek tekrar demeniz olacaktır. Doğru bilgiler ile açılır eğer teknik bir sorun varsa bir müddet sonra tekrar demeniz gerekecektir.

İnternet üzerinde lider konumda olan Hotmail artık mail servisinde tahtını google’nin sunduğu hizmet gmail’e kaptırmış durumda görülüyor. Gelişmiş ayarları ile birlikte istediğiniz şekilde kullanım sağlamaktadır. Sistemde sorun olmadığı gibi anında iletişim kurma imkanı tanımaktadır.

Gmail hesabı almak istiyorsanız mail.google.com adresine girerek kayıt olabilirsiniz. Bugünlerde kullanıcılar gelen kutusuna girmekte sorun yaşamakta o tarayıcınızdan dolayı kaynaklanmaktadır. Bir başka internet tarayıcısında açın mailinize girdiğiniz takdirde direk gelen kutusuna ulaşabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmadıysanız eğer o zaman kullanıcı adı ve şifrenizi doğru şekilde girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

gmail gelen kutusu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz