Göğüs Büyütme Egzersizleri

Göğüs büyütme için doğal yöntemler de oldukça etkili sonuçlar verebilmektedir. Estetik ameliyat olmayı tercih etmeyerek doğal yöntemler ile göğüslerinizin büyümesi ve sıkılaşması için yardımcı olabilirsiniz. Özellikle göğüs egzersizleri bu konuda en hızlı şekilde sizlere yanıt veren yöntemlerdendir. Doğal yollar ile göğüs büyütme için önemli olan düzenli olarak egzersiz yapmanızdır. Daha kısa sürede göğüs büyütme için etkili bir sonuç elde etmek isterseniz uzman bir estetik doktor ile görüşerek göğüs ameliyatını düşünebilirsiniz.

-Şınav çekme hareketi özellikle göğüs kaslarını hızlı bir şekilde hareket ettirmeniz için etkilidir. Ayrıca kollarınızı dirsekten bükerek açıp kapatma hareketini yaparak da göğüs kaslarınızı çalıştırmaya yönelik olarak egzersiz yapabilirsiniz. Şınav hareketini yatay olarak değil de ayakta ve duvara karşı yapmanız da göğüs şekillendirme için oldukça etkili olmaktadır. Bu saydığımız egzersiz hareketlerini günlük olarak belirleyeceğiniz sayılarda düzenli olarak yaparak yaklaşık 2 ay sonra gözle görülür sonuç alabilirsiniz.

Göğüs büyütmek için egzersizlerin yanı sıra etkili olarak yapacağınız masajlar da sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Göğüslerinize masaj yaparken bitkisel karışımlardan da faydalanabilirsiniz. Hazırladığınız bitkisel kürü göğüslerinize sürdükten sonra ilk olarak sol eliniz ile sol göğsünüzü yuvarlak daireler çizerek bastırmadan ovalamalısınız. Daha sonra aynı şekilde sağ eliniz ile sağ göğsünüze de aynı masaj hareketini yapabilirsiniz. Bu hareketi yaklaşık her bir göğsünüz için 30 saniye kadar uygulayabilirsiniz. Yine aynı şekilde ovalama hareketini ters yönde de yapabilirsiniz.

Göğüs büyütmek için en etkili olan bitkisel kür tarifi için: bir tutam oğul otunu ve 1 çay bardağı suyu kullanarak bir karışım elde edebilirsiniz. Yaptığınız bu kürü isterseniz günlük olarak içebilir veya aynı zamanda göğüslerinize masaj da yapabilirsiniz. Oğul otu kürünün etkisini görmek için önemli olan 2 ay boyunca kürü düzenli olarak günlük kullanmanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here