Teknoloji

Hotmail Giriş Sayfasını Aç

Hotmail günümüzün popülerliğini kaybeden mail servislerinden birisi oldu. Eskiden Messenger ile milyonlarca kişinin kullandığı servis artık Skype ile birleşerek tek rakibi olan Facebook’la savaşmaktadır. Facebook milyarlarca kişiyi kendine bağımlı etmesi ile eskiden kurulu olan sosyal ağlara zarar vermiştir. Bugün kullanacağınız mail servisi ve skype hizmeti için Hotmail hesabına sahip olmanız gerekebilir. Servisleri sağlayan mail sağlayıcısı ile dünya arasında bir bağınız oluşmaya başlar.

Hotmail hesabına giriş yapacaksanız, giriş sayfasına girerek oradan gerekli olan işlerinizi yapabilirsiniz. Gelen kutusuna girerek size gönderilen bütün maillere erişebilirsiniz. Bugün internet üzerinde bir yere kayıt olurken sizin elektronik posta yani mail adresinizi istemektedir. Sizin gerçek bir internet kullanıcısı olup olmadığınızı kontrol ederek kendi güvenliklerini sağlamaktadır. Hotmail hesabınızın giriş sayfasına girmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Girdiğiniz sayfada hotmail üzerinden aldığınız mail adresinizi yazarsınız ve onun altına şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu