Teknoloji

Hotmail Kaydol Oturum Aç

Hotmail hesabına kaydolarak artık internet üzerinen e-posta adresi sahibi olmak kolay olduğu gibi sizde kullanabileceksiniz.

Elektronik posta olarak kullanılan Hotmail hesapları neredeyse ilkokula başlamış kişilerin dahi sahip olduğu zamandayız. İş hayatımızda özellikle modern dünya içersinde sizinle iletişime geçmek isteyecekleri adres olacaktır. e-mail adresinizi sordukları zaman Hotmail.com üzerinden aldığınız mail adresini kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden Hotmail dışında başka hesaplara sahip olabilirsiniz ama aynı zamanda Skype gibi anlık mesajlaşma servisini kullanmanıza imkan tanımaktadır. Arkadaşlarınız ile dünyanın en yaygın e-posta servisine sahip olmuş olacaksınız. Hesaplarınızın kullanımı sağlamanız gerekli olur.

Hotmail kayıt yolunu bilmeniz zor olabilir acemi kullanıcıların yapması gereken ise hotmail.com adresini tarayıcılarının üst kısımdaki yere yazarak giriş yerine Kaydol yazısına tıklamaları gerekmektedir. Kaydolarak hesaplarını rahat bir şekilde kullanabilirler aynı zamanda Skype hesabı almış olacaklardır.

hotmail kaydol

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu