Teknoloji

Hotmail Kaydol

Acemi kullanıcıysanız hotmail hesabı almak biraz zor olabilir bunu kolaylıkla sağlamak için size detaylı anlatım yapmaya karar verdim. Resimleri adım adım izleyerek kendinize hotmail hesabı alabilirsiniz aynı zamanda Skype ile birlikte kullanmanız mümkün olacaktır.

İlk önce hotmail hesabı almak için kayıt sayfamıza giriş yapmamız gerekiyor buraya tıklayınız

Sayfamıza giriş yaptık bizden istenen bilgiler olacaktır onları doğru bir şekilde giriniz,

Ad Soyad kısımlarını doldurduktan sonra ikinci kısma geçiyoruz orada mail adresimizin adı ve şifresi olacaktır genelde karşılaşılan sorunlardan birisi kaydı bitirdikten sonra kaydımız olmaz bunun nedeni hotmail adresi başkası tarafından kullanılıyor olmasıdır.

hotmail kaydol adres isim

 

Hemen alt kısımda resimde gösterilen bir yer var şifrenizi unuttuğunuzda size yardımcı olacaktır, hotmail posta kodu merak edilir ve kayıt olurken bilinmez genelde siz oraya 34000 yazınız istanbulun posta kodu sorun olmayacaktır varsa telefonunuz o kısma 545 gibi başlayarak başında sıfır olmadan giriniz olurda şifrenizi unutursanız size yardımcı olacaktır.

hotmail şifremi unuttum

 

Son kısmımızda ise kayıt etmek için doğrulama kodunu girmemiz gerekecek yazılar biraz okunmayabilir daha net bir yazı görmek için Yeni yazana tıklayınız farklı bir yazı gelecektir.Altta bulunan kutuya yazdıktan sonra Kabul Ediyorum buna tıkladığınızda hesabınız kaydolmaya başlayacak ve 5-10 saniye içersinde kullanıma hazır olacaktır. Bazen kayıt olmama gibi durumlarda baştan bilgilerinizi girin ve sorun hotmail adınızdan dolayıdır ali olarka kayıt ederseniz olmaz biliyorsunuz.

hotmail doğrulama

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu