Teknoloji

Hotmail Oturum Aç Gelen Kutusu Açılmıyor

Hotmail gelen kutusunu açmak için e-posta servisinize giriş sağlayarak sizlere sunulan hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Hotmail ile birlikte gelen e-postalarınızı okuduğunuz gibi karşı tarafa gönderebilir veya yeni e-postalar iletebilirsiniz. Hotmail servisi ile birlikte milyonlarca kişi tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Dünyada en çok yaygın şekilde kullanılan 2. e-posta hizmeti olmaktadır. Ücretsiz olduğu gibi gelen mesajları silebilir arşivleyebilir veya hiçbir işlem yapmayarak saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Hotmail hesabınıza giriş için ilk önce buraya tıklayınız. Ardından açılmasını bekledikten sonra açılacak sayfada sol tarafta “Gelen Kutusu” olacak tıkladığınız takdirde size gönderilen e-postaların tümüne erişim sağlayabilirsiniz. Hesabınız ile ilgili e-posta gönderip alma işlemlerinizi de aynı sayfa içersinden “e-posta yaz” tıkladıktan sonra yazınızı yazdıktan sonra gönderilecek olan e-posta girdikten sonra gönder tıklayabilirsiniz.

Hotmail dışında kullanabileceğiniz mail servisi ise gmail olmalıdır Google tarafından sunulduğu gibi aktif bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Sizlere ayrılan 10GB den yüksek alan sayesinde belgelerinizi dahi saklayabileceksiniz.

hotmail gelen kutusu

12 Yorumlar

  1. Hotmail hesabıma giremiyorum şifremi kabul etmiyor.her zamanki girdiğim hesap şifremde aynı şifre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu