Teknoloji

Instagram Hesabı Şifremi Unuttum

Instagram Şifremi Unuttum, Instagram Şifre Sıfırlama nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız o zaman izleyeceğiniz adımlar sayesinde yeni şifrenize sahip olabilirsiniz.

Fotoğraf paylaşım ağı olarak yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede ünlüler tarafından kullanılarak televizyonlarda bir çok kez reklamı yapıldı. Instagram olarak uygulama cep telefonlarından kullanıma açık olduğu gibi çektiğiniz bütün fotoğrafları sosyal ağ üzerinden milyonlarca kişiyle paylaşabilirsiniz. Takipçileriniz ile birlikte eğlenceli zaman geçirdiğiniz gibi ünlülerin o an ne yaptıklarına dahi şahit olacaksınız.

Instagram hesabınızın şifresini unuttuysanız eğer o zaman hesabınıza giriş yaparken yanında Şifreni mi Unuttun? Tıkladıktan sonar yeni açılan pencerede e-mail adresi ve kullanıcı adınızı girmeniz istenecektir. Belirttikten sonra ara tuşuna basıldığında “şifremi yenileme e-mail gönder” tıkladıktan sonra gelecek e-posta’da hesabınızın şifresini yenilemek için kod gönderecektir. E-posta adresinizden yeni şifrenizi belirleyerek giriş sağlayabilirsiniz.

instagram

6 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu