Kaş Kalınlaştırma Yolları

Kaşlarının inceliğinden şikayetçi olan, kaş kalınlaştırma tekniklerini kullanarak kalem gibi kaşlara sahip olabilirler. Yaratılışımızdan itibaren elimizde olmayan sebeplerden dolayı herkesin kaşları birbirlerinden farklı olabiliyor. Kaş çıkarma kürü ile kalınlaştırmak için kullanarak normalden daha kalın kaşlara kavuşabilirsiniz. Seyrek olan kaşlarda daha çok etkili olarak toparlanmasını sağlamaktadır.

Seyrek ve ince kaşlara sahip olan bayanlar daha çok tercih ettiği yollardandır. Kalın kaşlara sahip olarak gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartabilirsiniz.

Lif içeren besinlerin tüketimini arttırın,
Günlük su miktarını minimum 3-4 litre olarak belirleyin,
E, A, C ve B3 vitamini bulunan besinleri tüketiniz,
Kaşlarda ağda uygulaması yapmayınız.

Kaş Kalınlaştırıcı Maske
Zeytinyağı
Sarımsak Yağır

Malzemeleri birbirine karıştırdıktan sonra bir kulak temizleyicisi ile kaşlarınıza sürünüz. Kokusu nedeni ile biraz rahatsız olabileceğinizden uyguladığınız takdirde daha gür bir şekilde çıkmaya başladığını hissedeceksiniz. Canlı ve güzel kaşlara sahip olabilirsiniz.

Nemlendirici; Uyumadan önce kaşlarınıza nemlendirici sürmeniz daha canlı şekilde uzamasını sağlayacaktır. Geceleri belirli aralıklarla nemlendirici sürülmesi kaşlarınızı kalınlaştırıcı etki sağlar.

Kaş kalınlaştıran makyaj; Kaşlarınızın arasını makyaj kalemi kullanarak doldurabilirsiniz. Günümüzde sıkça kullanılan yöntemlerden olduğu gibi kimse fark etmeyecektir. Kalemle birlikte güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here