Genel Kültür

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Atv ekranlarının fenomen yarışma programı olduğu gibi dünyanın en çok kazandıran yarışması olarak sevilerek izleniyor. Sunuculuğunu hepimizin yakından tanıdığı Kenan Işık tarafından yıllar boyunca yapılmıştır. Soluk soluğa izlediğiniz ve bilginizi kullanarak akla hayale gelmeyecek para kazananları görüyoruz. Kim 1 Milyon İster yarışmasına nasıl katılabiliriz? Sorular akıllarda yer alıyor.

Dilden dile dolaşan her yaşta insanın katılabileceği yarışma için hazır olduğunuzu hissediyor musunuz? Programa katılarak yarışmacılardan birisi olabilirsiniz tek ihtiyacınız olan bilgisayarınızın olması internet üzerinden yapacağınız başvuruyla birlikte hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tv ekranlarında neredeyse hepimiz 15 bin TL kazanabilecek kadar deneyimli olduğumuzu hissediyoruz.

Başvuru formunda alanları eksiksiz bir şekilde dürüstçe doldurmanız gerekmektedir. Uygun görüldüğü takdirde görevli olan yetkililer sizinle irtibat kurarak ön görüşmeye çağıracaklardır. Bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz burada çok önem taşımaktadır. Özgürlük çağına gelmiş 18 yaşını dolduran herkesin katılma hakkı bulunuyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Herkese bol şanslar bana çıkmaz demeyin katılanlarda çevrenizdeki insanlar olmaktadır.

Kenan Işık gibi usta bir programcının karşısında sizlere sorulacak olan 12 soruyu doğru şekilde cevaplamanız takdirde 1 milyon TL nin sahibi olabilirsiniz. Size tanınan jokerleri doğru çekilde kullandığınız takdirde en az 15 bin TL ile ayrılabilirsiniz.

kim milyoner olmak ister
kim milyoner olmak ister başvuru formu 2014

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu