Teknoloji

LG Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

LG G3 oldukça kaliteli ve inanılmaz telefonlar arasındadır. Akıllı telefonlar arasında standartlarına göre özellikleri yüksek olan LG G3 model telefonlar hakkında bilmeniz gereken püf noktalar vardır. Önceleri Samsung veya iPhone kullananlar için ekran görüntüsünün nasıl alınacağını sizlere yazmıştık. Yeni bir kaynak kullanarak sizlere yeni telefonumuz olan LG G3 modelde ekran görüntüsünü nasıl alacaksınız onları tarif edeceğiz.

Ekran görüntüsü için Power Buton ve Ses Azaltma Tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. Püf noktası olarak ekran görüntüsü alınmadığı zaman basamadığınız anlamına gelir.

LG telefon modellerinde ekran görüntüsü aynı şekilde alınmaktadır. Her akıllı telefonda bu özelliği kullanarak ekranı kayıt edebilirsiniz. Ekran görüntüsü hakkında ekstaradan bilmeniz gereken bastığınız zaman ekran görüntüsü adeta kopyalandığını ekranda görmeniz ile tamamlanmış olacaktır.

Arka tarafında bulunan power ve ses kısma tuşunu görüyorsunuz bu şekilde görülmektedir. İkisine birlikte bastılı tutmanız yeterlidir.

lg ekran görüntüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu