Genel Kültür

Meryem Ana Eli Otu Nasıl Kullanılır

Çocuk sahibi olmak isteyen anne ve babalar artık çocuk sahibi olacaklar. Geceleri 2 rekat namazın ardından birlikte okuyacakları dualar gebe kalmanıza yardımcı olacak. Bir çok denemeye rağmen çocuk sahibi olamayan kişiler çarelerini otlardan arıyor. Bunlardan biri Meryem Ana Otu olmakta. Hac vazifesini yapmaya gidenler beraberinde getirirler. Yakınlarınızdan giden varsa sipariş verebilir ya da internet üzerinden almanız mümkündür.

Meryem ana otu aynı zamanda doğumu kolaylaştırdığı bilinmekte. Anne adayı doğumdan önce az miktarda içerek rahat doğum yapabilir.

Kutsal topraklardan gerçek Meryem ana otur getirilmeli. İnternet üzerinden satılanlara dikkat edilmeli. Meryem ana otu aldığınız sanarak başka ot almamaya dikkat etmelisiniz. Doktorunuza da başvurabilirsiniz herhangi bir alerjiniz olup olmadığını öğrenmek için.

Kullanımı
Meryem ana otunun bir kısmını evde muhafaza etmeniz gerekir. İçmek istediğiniz zaman cam sürahinizde temiz suyla ıslatarak tüketmeniz gerekmektedir. Gece namaz kıldığınızdan sonra Meryem süresi okunması gerekir. Üzerinizde taşımanızda gerekir gebe kalana kadar sonra üzerinizden otu çıkartabilirsiniz.

meryem otu
meryem otu

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu