Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Öğrenci olmanın zorluğunu bilen bankalar öğrenciler için, yararlı, kullanımı kısıtlı kartları kullanıma sunmuştur. Peki, öğrenciye kredi kartı veren bankalar hangisidir?

Üniversite öğrencilerinin harcamalarına daha yardımcı olabilmek adına bankalar bir takım kampanyalar düzenlemişlerdir. Fakat bunlardan yararlı gibi görünen ama uzun vadede zararlı olabilecek olanları da vardır. Öğrencilerin kredi kartlarını kullanırken oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

  • Akbank: Akbank Eksi 26, 18-26 yaş arası gençlere verilen kredi kartıdır. Harcamaları taksitlendiren, alışverişlerde hediye para fırsatı sunan, aidatsız kredi kartlarıdır.
  • İş Bankası: İŞ’te Üniversiteli, 18 yaş üzeri üniversite öğrencileri için,üretilmiş bir kredi kartıdır. SMS yoluyla başvuru yapılabilen kredi kartı, Maximum kart ile yaptığı anlaşma ile öğrencilere kredi kartı hizmeti veriyor.
  • HSBC: HSBC Campus, önlisans dahil üniversite eğitimi alan öğrenciler için üretilmiş olan kredi kartıdır. Alışveriş taksitlendirme, otomatik ödeme gibi fırsatlar sunulmaktadır.
  • TEB: ÜniversiTEB, hesap ücreti olmayan, sinema tiyatrolarda indirim sağlayan, ücretsiz havale hizmeti veren öğrencilere özel kredi kartıdır.
  • Ziraat Bankası: KampüsKart, alışveriş taksitlendirme fırsatı sunan banka kartıdır.
  • Garanti: BonusGenç kredi kartı, aidat ücreti almayan, alışveriş taksitlendirme fırsatı sunan, bedava puan hediyesi veren kredi kartıdır. İnternetten başvuru yapabilirsiniz.
  • Finansbank: Cardfinans Go, üniversiteliler için en faydalı olan kredi kartıdır diyebiliriz. Bu kredi kartı, talimat verildiğinde durdurulabiliyor. Düzenli TL yükleme yapma talimatı verilebilir. Alışverişlerde ücretsiz +2 taksit fırsatı sunuyor.

CEVAP VER

Yorum*
İsminiz*