Teknoloji

Pokemon Go Nasıl Yüklenir (İOS İphone ve Android)

Pokemon Go, kısa sürede dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını aldı. Sanal gerçeklik oyunu olan Pokemon Go henüz ülkemize gelmemesine rağmen kullanıcılar tarafından apk yüklenerek oynanmaya başlandı. Farklı yöntemler kullanılarak indirme yapılıp her sokak başında insanların elinde telefonla bu oyunu oynadığını görebilirsiniz. İndirmesi ve kullanımı kolay olduğundan cihaza yükleme yapmanız kolaydır. İnternetin yeni akımı halinde olarak sadece ülkemizde bir milyona yakın kişi oyunu indirip oynamaya başladı. Dünya genelinde yüz milyonlarca kişinin oynadığı biliniyor.
pokemon go
İOS iPhone Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Henüz ülkemizde indirmeye açılmadığından dolayı indirmek için ilk önce ülke ayarlarını Amerika, Almanya gibi ülkelerden birisini yapmanız gerekiyor. Ayarlamaları yapmak için VPN uygulaması indirme, VPN üzerinden bağlanarak Amerika üzerinde kendinizi göstermelisiniz. App Store hesabı açarak mağazasına giriş yaptıktan sonra Pokmen Go olarak aratarak indirebilirsiniz. iPhone için yeni App Store hesabı açarken mail adresiniz üzerinden onaylandıktan sonra oyunu orijinal haliyle cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Android Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemine sahip kullanıcıların indirebilmeleri için APK indirmeleri gerekmektedir. İndireceğiniz APK sayesinde Türkiye’de kullanıma açmış olursunuz, yalnız Android kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususların başında virüslü olmayan APK indirmeleri olacaktır. Bugün bir çok kullanıcı internette APK ararken yanlışlıkla virüslü olanları indirmektedir. Doğru güvenilir APK indirme adresini en kısa zamanda sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu