Rüya Tabirleri

Rüyada Bal Yemek

Rüyada bal yediğinizi görmeniz hayırlı haberler alacağınıza tabir edilmektedir. Rüyanız bal dinine bağlılığı, haram maldan uzak, helal yolda giden insanı anlatır. İmam ederek var olan günahlarınızdan kısa sürede kurtulacağınızı gösterir. Kazandığınız paranın hakkını vererek hayır işlemeye devam etmelisiniz. Bal insanlara huzur mutluluk beraberinde getirir. Karşısına çıkacak olan hayırlı kısmet ile tanışarak birlikte dünya evinde olacaklardır. Yaşamları boyunca onların evinde bir tatlılık olup huzursuzluğa asla yer verilmeyecektir.

Rüyada petek bal yemeniz ayrı kaldığınız sevdiğinize tez vakitte buluşacağınıza yorumlanır. Uzun zamandır gurbette olan sevdiğiniz yanınıza gelecektir onunda aklı sizde kaldığına tabir edilir. Ayrı kaldıklarınız ile buluşarak birlikte zaman geçireceğinize tarif ediyor. Ayrılıklar artık mesafe olmayarak hasretleriniz giderilip birlikte zaman geçirmiş olacaksınız.

Rüyada bal aldığını gören birisi ilerleyen zamanlarda yapacağı yatırımlardan yüklü miktardan para kazanacağına tabir edilir. Yatırımları kendisine kazanç sağladığından dolayı zenginliğine zenginlik katıp bölgesinde büyük iş adamlarından birisi olarak hatırlanacaktır. Yaptığı yatırımlar ona devamlı şekilde kazanç getirecektir. Uzun yıllar sonra ülkemizin sayılı zenginler arasında gösterilip kısa sürede nasıl zengin olduğunu anlatan biyografisi yayınlanacaktır. Bal almak zenginlik, mal mülk, huzur, sevgi, başarı ve güzel geleceğe işaret eder.

bal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu