Rüya Tabirleri

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada bir insanın nişanlanması onun bahtının açık olacağına yorumlanır, nişanlanan kimse onu gelecekte güzel bir yuva beklediğine tabir edilmektedir. Ev hayatı olumlu geçeceğinden dolayı yuvasına gelecek olan zararlardan korunmuş olur. Ailesi ile mutlu bir zaman geçirerek huzuru bulacaktır. Hak yoluna ilerleyip evine helal yoldan para getirip gönül rahatlığı ile yaşamına devam edecektir.

Nişan vaktinde kıyafeti açık ise gelecekte modern bir eş adayı bulabileceğine işaret eder. Modern eş adayı tahsilini yapmış olup kariyerinde zirveye gelmiş kişidir. Hayatında başarıyı yakalamış üst mevkilere gelen insandan bahsedilir. Evleneceğiniz kişinin maddi durumu iyi olması ile ailenize daima destek çıkacaktır. Sıkıntılarınız veya borçlarınız varsa size vereceği maddi yardım sayesinde bunları kısa sürede atlamanıza imkan sağlar. Eli bol ve geniş birisi olarak para konusunun tek bir sözünü dahi yapmayacaktır.

Rüyalarda görülen nişan evlilik gibi durumlar o kişinin gelecekte karşılaşacaklarının hayırlı olacağına yorumlanır. İyi haberlerin gelerek sizi sıkıntılardan kurtaracağını gösterir.

Tanıdık birisi ile nişanlanmak ise kişinin maddi ve manevi bakımdan üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Tehlikeli dönemlerle karşı karşıya kalarak canınız sıkılabilir. Mutlu ve huzurlu olmak artık çok geç olarak kararlarınız sizi üzmekten başka bir şeye yaramayacaktır. Hayatınızda kendinize yeni bir alan yaratarak tekrar düzene sokmanıza imkan tanır. Nişan bazen insanları hayal kırıklığına uğratabilir mutlu olacağını düşünürken mutsuzlukları kendisine çeker.

nişan yüzüğü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu