Rüya Tabirleri

Rüyada Ölmüş Birini Tekrar Ölü Görmek

Rüyada Ölen Birisini Görmek, Rüyada Ölmüş Birisinin Görmek insanların hayatında göreceği en nadir rüyalardan birisidir evlilik ile haberdar edilmektedir. Rüyalar her zaman gerçeceği yansıtmadığı gibi kişinin gördükleri dışında başka dikkat çekici olan cisimlere de odaklanmalıdır.

Rüyada önceden ölen birisinin tekrardan görmek ise kabir günü ile ilgili olacaklarına yorumlanır. Yolculuğa çıkacağına dair haber almış olmasına yorumlanmaktadır. Ölen birisinin tekrardan ölü görülmesi iyiye ve kötüye aynı anda yorumlanabilir. Karmaşık rüyalardan birisi olup ölen birisinin görülmesi size haberler getirmektedir.

Rüyasında ölüp kefenlendiğini gören birisi bekarlıktan evliliğe doğru adım atacaktır. Gömüldüğünü gören birisi ise tövbesini etmeden önce gömüleceğine tabir edilir.

Rüyada ölen birisinin dirildiğini gören bir kimse yaşayacağı duygular ise kader, üzüntü ve canını sıkacak olayların olacağına işaret edilir. Hasta olan birisinin gördüğü rüya ise tez zamanda öteki tarafa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ölünün görülmesi insanların gelecekte alacağı kararlara tabir edilmektedir.

rüya perisi

Bir Yorum

  1. Rüyamda mezarlıktan geçerken annem ve babama dua okumak için arabadan iniyorum çıplak ayakla önce sıvı çamurlardan sonra karlı bir yoldan yürüyerek mezarlara ulaşıyorum sonra annemin mezarının YANINDA eniştemin mezarını görüyorum eniştemin sadece kafa kısmı açık ve canlı sonra bana birşey söyleyeceğini söylüyor ve eliyle beni yakalamaya çalışıyor ben kaçıyorum sonra annem ve babamın mezarının altına geçip dua okumaya başlıyorum birden gözlerim kararıyor ve siyah siyah bir sürü ölü suret görüyorum sonra dualara devam ediyorum ölülerde benimle birlikte Allahüekber Allahüekber lailahe illaheila onu okuyor sonra korkuyorum ve koşarak çıplak ayakla uzaklaşıyorum gözlerim bu arada zor görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu