Rüya Tabirleri

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, berekete ve bolluğa işaret eder. Rüyada görülen yağmur iyi haberler alacağınıza tabir edilir. Hayra yorumlanan rüyalar sıkıntılı hüzünlü mutsuz zamanlarınızda size destek çıkacaktır. Yağmurlu günlerde dışarıda olmanız durumunda evinizdeki uğursuzluklar giderek yerini hayırlar alacaktır. İşleriniz yoluna girerek helal rızk ile ailenizin karnını doyuracaksınız. Hayırlı işlerde çalışarak aynı zamanda yoksul kişilere destek çıkarak onların hayatını değiştirmiş olursunuz.

Rüyada yoğun yağmur tufan olarak görülmesi kolaylığa ve muvaffak olmanıza yorumlanır. İşlediğiniz günahların yük omuzlarınızdan atılacaktır. Kendinizi daha rahat hissederek geleceğe daha güvenli adımlarla ilerleyeceksiniz. Yaptıklarınızı unutmayacaksınız ama onların bedelini çoktan ödemiş olma rahatlığı ile öteki tarafa huzurla gideceksiniz.

Rüyada yağmur altında ıslanmanız sizin bazı sorumluluklardan kurtulacağınıza işaret eder. Sıkıntılarınızdan arınmış şekilde yaşamınıza devam edeceksiniz. Geçmişte işlediğiniz günahların bedelinden kurtularak ailenize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Aile hayatınızdaki sıkıntıların çözüleceğine onlara açıklık getirenin siz olacağını anlatır.

Rüyada şemsiye görmeniz bir erkek tarafından sizi dışarıdan gelecek kötülüklere karşı korumanıza yorumlanır. Yağmur taneleri altında şemsiye varken ıslanması halinde kişi bol bereketli zamanlar geçirecektir. Şemsiye sizi korumadığı gibi fırtınalı bir havada gökten gelen rahmet üzerinize yağacaktır. İşleriniz ve kısmetiniz açılarak kısa sürede evlilik haberi alacaksınız. Talipleriniz artarak iş alanında kendinizi ilerleyen noktalara koymuş olacaksınız. Sıkıntıların son bulduğu zamanların habercisidir.

yağmur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu