Pratik Bilgiler

Saç Bakımının Püf Noktaları

Doğru saç bakımını saçlarınızı gürleştirdiği gibi eski canlılığına ulaşmasına sağlayabilir. Eskisi gibi saçlarınız yoksa cansız, kuru ve yıpranmış olmasından rahatsızlık duyuyorsanız o zaman yeniliklere açık olun. Hacimli dolgun ve ipeksi saçların hayalini kuran genç kızların rüyaları gerçekleşiyor. Bakım yapmanıza rağmen olmadıysa o zaman püf noktalarına değinerek düzeltme işlemlerini yapabilirsiniz. Saç uzmanlarının önerileri ve tavsiyeleri sayesinde saç bakımında yenilik sağlayabileceksiniz.

Kepek sorunu yaşayanlar önleyici şampuanlar kullanmaları gerekiyor. Unutulmamalı şampuan değişimi saçlarınızda değişime sebep olacaktır. Uzun zamandır kullandığınız şampuanı asla değiştirmeyin yoksa bol miktarda kepekle karşılaşabilirsiniz. Elbiselerinizin üstüne gelecek kepekler sizin dışarıya çıkmanızı engellediği gibi kafanızda kaşıntı hissi yaratacaktır.

İnce saç telleriniz varsa o zaman saçınız sürekli kopacaktır. Saçlarınızı tararken yavaş hareketlerle yapmanız durumunda yıpranmasını önlemiş olursunuz. Bunun için saç bakım spreyi olan elidor co- creation ürününü kullanabilirsiniz.

Hassas saçlar devamlı kaşıntıya sebep olacaktır. saçlarınızdaki kaşıntıdan tamamen kurtulmak istiyorsanız salata yaparken kullandığınız elma sirkelerini kullanabilirsiniz.

Saç bakımında yıkamak temiz tutmakla önemli olduğundan dolayı ılık su ile yıkayabilirsiniz.

2 ay arayla birlikte saçlarınızda oluşan kırıkları alarak güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sigara ve alkolden uzak durunuz saçların birebir düşmanı olduğundan dolayı yıpranmasına sebep olabilir.

saç kesmek

3 Yorumlar

  1. çok güzel ve iyiiii bir şey saçımın dolgun ve mat olduğunu hissettim çok güzel bir duygu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu