Teknoloji

Simdeki Kişileri Telefona Aktarma Galaxy

Samsung Android işletim sistemine ait cep telefonu kullanıyorsanız eğer sim kartınızda bulunan rehber listesini aynı şekilde telefon hafızasına kopyalayabilirsiniz. Kısa sürede listenizi telefona taşıyabilir sim kartınızı değiştirdiğiniz takdirde dahi eski rehberinize ulaşarak arama yapabilirsiniz. Telefon hafızası sayesinde istediğiniz kadar liste saklayabilir ve çoğaltabilirsiniz oldukça geniş olup limitleri binlerce olabiliyor. Kullanabileceğinizden çok daha fazlasını rehberde bulabileceksiniz.

Rehber > Seçeneker > Diğer > İçe Aktar/Dışa Aktar > SIM kartından al dedikten sonra Hepsini Seç dedikten sonra Dışarı Ver tıklayınız. Adımları tek tek uyguladıktan sonra Sim kartınızda bulunan numaralar telefonunuza taşınmış olacaktır. Telefonda bulunan listeleri istediğiniz gibi aktarma yapabilirsiniz bu sayede her zaman korumada olmuş olacak. Sim kartınız kaybolsa dahi numaralarınız telefonun içinde gizli kalacak.

Sim kartınızda bulunan kişileri güvenli bir şekilde yeni sim kartınıza aktararak bilgilerin kaybolmasını önlemiş olursunuz.

numara aktarma

4 Yorumlar

  1. Benim telefonum A3 2016 ve ben de numaraları telefona taşıyamıyorum bana da yardım ederseniz çok sevinirim.

  2. kız hamide sağ üst köşede daha fazla var oraya gir ayarlara gel kişileri yönet var ha orada önce dışa aktar cihaz seç sonra da simi tak içeri aktar sim 1 detamamdır

  3. Benim telefonum Samsung A8 Ve İçe dışa aktar seçeneği yok şimdi kart numaralarını telefonuma taşıyamıyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen😦😦

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu