Teknoloji

WhatsApp Sesli Arama Davetiyesi

WhatsApp son güncellemesini yaparak arama özelliğini aktif etti ama kullanıcılar buna sahip olması için bazı şartlar gerekmektedir. Herkeste özellik aktif edilmediğini bildirmek isterim. Bunun için daha önceden arama davetiyesi alan kişi tarafından yapılması gerekmektedir. Davetiye sayesinde kullanıcıların ekranında değişiklik olmaktadır. Artık WhatsApp kullanıcıları kendi aralarında ücretsiz bir şekilde görüşebilecekler. İnternet ihtiyaçları dışında herhangi operatör parası ödemeden haberleşme imkanları sunulacak.

Viber, Tango gibi uygulamalarda daha önce bulunan özellik bu hafta itibari ile WhatsApp kullanıcılarına sunulmuş bulunmaktadır. Davetiye olarak bir arkadaşınızın daha önce bu özelliğe sahip olması gerekmektedir. İkinizde son versiyon WhatsApp güncellemesini yaptıktan sonra 5 saniyelik bir arama sonucunda davetiye ye ulaşabilirsiniz.

Bugün bir arkadaş aracılığı ile davetiye elime ulaştı. İmkanım oldukça herkese dağıtmak isterim bunun için yorumlara whatsapp bilgilerinizi bırakırsanız 5 saniyelik kısa arama sayesinde davetiyeniz elinize ulaşacaktır. Yaygınlaşması için elinizden geldiğince arkadaşlarınıza bu dağıtımları yapmanız mümkün olmaktadır. Henüz ülkemizde arama özelliği daha yeni yeni yaygınlaşmaya başladığını asla unutmamanız gerekiyor. Bilgiler doğrultusunda yardımcı olacağız. Yorumlara bilgilerinizi bırakmayı unutmayınız.

Not: Herkese davetiye göndermeye çalışıyorsunuz. Yorumunuzu yazdıktan sonra altına numaranızı yazabilirsiniz.

whatsapp arama davetiyesi

3 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu