Teknoloji

Whatsapp Yeşil Tik Nedir

Whatsapp her geçen gün geliştirilmeye devam ediliyor. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulama geçtiğimiz aylarda mavi tık ile gündeme gelmişti. Yeni gelen özelliği yeşil tık oldu. Tam olarak ne olduğu konusunda bir çok soru işareti oluşurken detaylarını size bildireceğiz.

Whatsapp kullanıcıların onaylı hesapları yeşil tık ile gösterilecek. Daha önce Twitter ve Facebook hesaplarında onaylı hesaplar tık işareti alırken Whatsapp içinde aynı durum geçerli oldu. Whatsapp işletmelerin resmiyet kazanması için hizmete geçiş yaptı. Reklam konusunda işletmelere özel olarak hizmet sunmayı da planlamaktadır. İşletmeler için dolandırıcılık ve olumsuz durumların önüne geçilmesi için hesaplar onaylanacak. Küçük ve büyük işletmeler için hizmete başlayacak. Android, ios ve Windows modellerinde kullanılabilecek.

Whatsapp üzerinden iletişim sağlayan kurumsal firmalar için daha güvenilir olması bekleniyor. İlerleyen günlerde kullanıcılara reklam mesajları gönderilmesi içinde hazırlıklar yapılmaktadır. Yeni sürümde nasıl değişiklikler bekleniyor hep birlikte göreceğiz.

yesil tik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu