Teknoloji

Yaaic Kanal Ekleme Resimli

Yaaic android uygulamasını kullanan akıllı telefon sahipleri için bugünkü eğitimimizde kanal nasıl eklenir onu öğreteceğiz. Akıllı telefonlarınızdan artık irc yani sohbet sitelerine bağlanarak sohbet edebilirsiniz. Webten giremediğiniz yerlere uygulama sayesine bağlanarak işlemlerinizi daha şekilde yapmanız mümkündür. Yapacaklarız oldukça basittir önceki yazımızda yaaic sunucu ayarlarını anlatmıştık.

Sunucu düzenle yerine geldikten sonra Kanallar butonuna tıklıyoruz. Açılacak sayfada bize kanal eklememizi isteyecektir bakın trsohbet.com sunucuları üzerinden gösterdiğimiz #türkiye kanalını yazdık. Sunucuya girer girmez buradaki kanallara otomatik olarak giriş yapmamızı sağlayacaktır. Detaylı şekilde kanal ayarlarını yapacak olanlar için aşağıda ki yöntemleri kullanarak devam edebilirler.

Kanal listesine başında # işareti olarak kanal isimlerini teker teker yazınız. Ekle dedikten sonra kanallar listeye eklenecektir.

yaaic kanal ekleme1

#türkiye #ankara #sohbet #izmir #geyik gibi kanalları sırası ile ekleyebilirsiniz. Karakterlerin aynı olmasına dikkat ediniz türkiye yerine turkiye yazılmasından dolayı başka kanala giriş yapmış olursunuz.

yaaic kanal ekleme2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu