Genel Kültür

Yeşil Kahve Zayıflayan Kullanıcı Yorumları

Son günlerde ismi çok anılan bitkisel zayıflama yöntemlerinden birisi olan Yeşil Kahve Dr. Mehmet Öz’ün Tv programında kahveyi desteklemesi ile büyük bir ilgi odağı olmuştur. Özellikle kilolu olan bayanların ilgi göstermesi faydasının çok görüldüğünü gösteriyor.

Kısa zamanda hızlı bir şekilde kilo verdirmesi ile gündeme geldi. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken günde en fazla 2 kere içilmesi ve ardından 2.5 litre su tüketilmesi gerektiği belirtiliyor. İçerisinde bulunan kafein ve klorojenik asitler yağların erimesini hızlandırmaktadır.

Uzmanlar yeşil kahvenin zayıflama etkisinin olduğunu belirtmektedir. Yeşil kahve vücudun beslenme ihtiyacını karşılar, aşırı yağlanma olmasını önlemektedir. Uzmanlar zararsız ürünler arasında göstermektedir. Kullanıcıların yeşil kahve tüketmeleri vücutlarında biriken yağ kütlelerinin parçalanarak kısa sürede yok olur. Yağ kütlelerinin tekrar oluşumunu da önlemesi daha sağlıklı vücudu beraberinde getirir.

Siz kullanıcılar büyük ilgi gösterilen Yeşil Kahve ile ilgili düşünce ve yorumlarınızı yeni kullanacak olanlarla buradan paylaşarak onlara rehber olabilirsiniz. İçtikten sonra hissettikleriniz ve kısa sürede ne kadar kilo verdiniz.

yeşil kahve
yeşil kahve

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu