Teknoloji

Youtube Oturum Aç

Youtube günümüzün en popüler video paylaşım ağıdır. Dünyanın en büyüğü olan rakipsiz video paylaşım sitesinde her istediğiniz konuda videolar izleyebilirsiniz. Komik, aksiyon, macera, şaka, belgesel, amatör paylaşımlar yer almakta. İstediğiniz her konuda bilgiyi edinebileceğiniz gibi sizi eğitecektir. Video paylaşım sitesinde üye olarak kendi videolarınızı hazırlayarak paylaşıma sunabilirsiniz.

Youtuber olarak bilinen video paylaşımlarında bulunan kişiler ciddi gelirler elde etmekte. Herkesin video hazırlayarak reklam sunumu yapabileceğini bilmesi gerekiyor. Sizde ilgi alanınıza göre videolar hazırlayarak youtube hesabınıza yükleyebilirsiniz. Yükledikleri videolardan ciddi gelir elden kişiler olmuştur. İlk önce herkes gibi sizde video hesabı açmalısınız.

Youtube hesabı açmak için www.youtube.com adresine giriş yapmalısınız. Sağ yukarıda bulunan Giriş kısmına tıkladıktan sonra mail adresiniz ve şifrenizi girdikten sonra giriş yapabilirsiniz.

İzlediğiniz videoların geçmişe kaydolacağı gibi beğendiğiniz ve abone olduğunuz kanalların devamlı takibini sağlayabilirsiniz. Videoların yorum kısmı açıksa ise beğendiğiniz videolar hakkında eleştirinizi yapabilirsiniz.

youtube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu