Genel Kültür

Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır

Erkeklere güven olmadığı gibi hiç olmadık bir şey yüzünden ayrılık düşünebilirler. Eşiniz veya sevgiliniz olabilir size davranışları ile ayrılığın haberini vermek isterler. Çoğu erkekler sorunları dile getiremez vücut dilleri ile anlatmaya çalışırlar. Erkekler ilişkilerin sınırlarını belirler ilk olarak telefonlara cevap vermemeleri ile başlayıp sizden uzaklaşmak isterler. Kafa dinlemek bahanesi ile size bir çok şey söyleyebilirler.

İlişkisinin bitmesini isteyen erkekler sık sık sizi eleştirecektir. Davranışlarınız ona ilk zamanlar güzel gelirken ayrılık çanları çalmaya başlayınca soğumasına neden olacaktır. Eskiden kilo aldığınız zaman güzel olduğunu dile getirirken bugünlerde kilolarınıza şikayet edebilirler. Sürekli sizi eleştirip kendisinden soğumasını isteyecektir.

Size karşı olan duygularınızı ifade etme çabasına girecekler. Eşiniz ve sevgiliniz boş zamanlarını sizinle birlikte değerlendirmek yerine arkadaşlarınız ile geçirmeyi tercih eder. Böyle durumlarda ayrılık vaktinin geldiğini anlayacaksınız. Eskiden uzun konuşmalar yaparken bugünlerde sizinle bir şey paylaşmak istemeyecektir. Sorunlardan kaçarak kendisine huzur veren şeylere doğru ağırlık gösterecektir.

Ayrılığı düşünen kadın yanındakine asla dokunmayı kabul etmez. Sizden uzak durup size dokunmak veya öpmek istemeyecektir. Artık ben merkezli dünyasında siz olmadığınızdan dolayı daha neşeli mutlu olduğunu fark edersiniz. İlişkinizde sadece erkekte suç aramayarak kendinizin yaptığı hataları veya onu nasıl sıktığınızı düşünün. İlişkinizi kurtarmak istiyorsanız fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

ayrılmak isteyen erkek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu