Genel Kültür

Bekar Kadınlara Tavsiyeler

Bekar Kadınlara 6 Tavsiye

Evlenmemiş henüz bekar olan kadınlara verilecek olan birkaç tavsiye ile birlikte mutluluğa ulaşabilirsiniz. Mutluluk için asla evli olmanız gerekmeyecek. Siz yalnız olarak hayatınıza sevinç mutluluk pozitif enerji dağıtıyorsunuz. Kendiniz bir meleksiniz asla unutmayınız.

Güzelliğinizin Farkına Varın
Yok efendimiz kilo almışsınız, burnunuz uzamış veya dişleri çarpık veya bunlara benzer bir şeyler söylenmesi. Siz yaratılış ile birlikte zaten güzel ve özenli bir hanımefendisiniz. İnsanlar sizin varlığını kıskandıklarından dolayı bu tür şeylere başvurup eleştirirler.

Hayır, Teşekkürler Demeyi Öğreniniz
Erkeklerin veya arkadaşlarınızın sizden bir şey istemesine karşılık hayır demesini mutlaka öğrenin. Kendinizi zor durumdan kurtarabilirsiniz genelde herkes ricalarda bulunacak. Kabalık olmayarak hayır dediğiniz zaman sizi asla üstelemeyeceklerdir.

Yeni Bir İlişki
Henüz kısa bir zaman içersinde bitirdiyseniz kendinizi buna hazırlayın. Yeni başlayan ilişkiler öncekinden kalan hatıralara geldiğinden dolayı sizi rahatsız edebilir. Ten uyumuna dikkat edin birbirlerine benzeyenler sizlere güzellik katacaktır. Zor bir dönemden geçeceğiniz için kendinize dikkat edin planlarınızı ileriye yönelik olduğunu söyleyin.

Tek Başına Uyumak
Koca bir yatakta kimse olmadığı halde gerilerek uyumanın tadına varın. Size karışan veya hareketleri ile uykunuzu bölecek bir erkek olmayacak. Bekarlık sultanlık denilince özellikle kadınlar içinde böyle olmaktadır.

İşlerinizi Tek Başına Yapmayı Öğrenin
Sevgiliniz işleriniz konusunda yardımcı olduğundan dolayı onu arayabilirsiniz. Bu tür durumlar için yapılacak işleri kendiniz öğrenmeniz durumunda sorunları aşabilirsiniz. Arkadaşlarınız dahi size yardımcı olabilir ama özgür olduğunuz sürece kendi işinizi yapmalısınız. Bir erkeğe işleriniz yapmak için asla paylaşmayın.

Kendi Ayaklarınızın Üstünde Durmayı Öğrenin
Erkek arkadaşınız veya eşiniz ile birlikte ortak kullandığınız cüzdanı artık kendiniz hesaplayacaksınız. Sorunlara karşı her zaman hesaplamasını bilin ihtiyaçlarınızı karşılayınız. Tasarruf yaparak başkasının yardımı olmadan kendiniz yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu