Genel Kültür

Bim Saat Kaçta Kapanıyor

Ülkemizin önde gelen alışveriş marketi zincirine sahip BİM, her gün bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bütçeye uygun ürünler satışı yapıldığı gibi gerek kendi ürünlerini üretip hizmet veriyor. Aile dostu olan BİM her anlamda hizmetlerine devam etmekte. İl, ilçe her yerde marketi bulunan BİM çeşitliliği ile ön planda. Kaliteye önem verdiği gibi fiyatlar bakımından da cebimize dost. BİM içinde bulunan ürünlerin büyük kısmı kendisi tarafından üretildiğini biliyor musunuz? Hem bütçemize dost olduğu gibi hem de sağlıklı koşullarda üretilen ürünleri sunmaktadır.

BİM marketleri her gün açık olduğu gibi öğle arası vermeden hizmetine devam ediyor. Kapanış saati 21:00 olmakta, 5 dakika erken giderek ihtiyacınız olan her şeyi alabilirsiniz. Yaz kış demeden marketler açık olmakta.

Aktüel ürünler sayesinde her hafta ünlü markaların indirimli ürünleri satılmakta. Elektronik elektrik, ev alet araçları, yiyecek içecek gibi ürünleri çok uygun fiyata satılıyor. Bütçenize dost olduğu gibi ihtiyacınız olan ürünü de piyasa değerinin çok altında elde edebilirsiniz. Herhangi bir sorunu olmayan sıfır ürünlerdir fiyatın uygun olmasının sebebi ise toptan alıştan dolayıdır. BİM güler yüzlü çalışanları ile hizmetine devam etmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu