Genel Kültür

Çocuklar Duymasın Melis Kimdir

Çocuklar Duymasın dizisinin güzel oyuncusu olan Melis karakterine hayat veren yakından tanıdığımız Enise Ütük’tür. 10 Mart 1985 Manisa doğumludur Kocaeli Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan mezun olmuştur. Oyunculuk hayatına ajansa kayıt olarak başlamıştır güzellik yarışmasında dereceye girerek 3. olarak ödüllendirilmiştir.

Bir çok dizide rol almıştır. İlk kez Zoraki Koca dizisinde tanındı. Arka Sıradakiler dizisinde Ece karakterinin canlandırdıktan sonra kariyerinde hızla yükseliş göstermiştir. Sinema filmlerinde dahi rol almıştır. Oyunculuk kariyerinde kısa zamanda tanındığı gibi ilgi görmüştür.

Çocuklar Duymasın dizisi ile kariyerinde parlamaya başlamıştır. Melis karakterini canlandırarak tanınmıştır. Yediden yetmişe herkesin sevdiği insan haline gelmiştir. Yılların vazgeçilmez dizisinde rol alarak sevildi.

Müjdat Gezen tiyatrosunda aldığı eğitimle tiyatro ve dizilerde rol almaya başlamıştır. Bir çok dizide rol alan Enise Ütük şuan Çocuklar Duymasın dizisinde Melis karakterini oynamaktadır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler
Zoraki Koca
Arka Sıradakiler
Hayat Güzeldir
Milyonda Bir
İhanet
Çocuklar Duymasın
Adım Bayram Bayram
Yağmurdan Kaçarken
Recep İvedik 2
Büşra

enise ütük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu