Güzel Sözler

En Güzel Cuma Mesajları Yeni Anlamlı Mesajlar

Cuma gününde Müslüman kardeşlerinizin en güzel gününü kutlayabilirsiniz. Cuma özel günlerden birisi bugününde geçtiği için şükretmeliyiz. Namaza gidenlerin dualarını Allah kabul etsin.

Rabbim, sen bizi sevdiklerimizden ayırma, sana sığınırız senin merhametine. Sen bağışlayıcısın affedicisin bizi de sevdiğin kullar gibi affet.

Rabbim bu gece edeceğimiz dualarımız senin içindir. Biz aciz kurallarını bağışla, affet doğru yoldan ayırma.

Rabbim sen sesimizi duyan, halimizi bilen, bizi görensin. Gönlümüzü sana açtık sen bağışla sen yol göster bize.

Melekler duacınız, yüreğiniz refah ve ilhamınız bol olsun. Sevgili Peygamberimiz şefaatçiniz olsun. Cumanız güzelliklerle mübarek olsun.

Allah’ım inancımızdan dolayı bizi kötü yola düşürme, gayret çaba sarf edenlerden eyle. Bizi İslam ışığından ayırma, hak yolundan döndürme. Nefsimize yenik düşerek kötülüklere sebep eyleme. Hayırlı güzelliklerle dolu cumalar.

Allah’ım sen hikmetinle rahmet kapılarını sonuna kadar açan kapatansın. Mübarek Cuma gününün hürmetine kapılarını bizim için sonuna kadar aç. Amin. Hayırlı güzel cumalar.

Gaflete düşen insanlara yol göster rabbim. Senden af diliyoruz, bağışlanmak istiyoruz sen tövbe edenleri bağışlayansın, şu aciz kullarını da bağışla. Hayırlı cumalar.

Sevdiklerimize mübarek günde güzel mesajlar yazabiliriz.

Cumanız mübarek ve kutlu olsun arkadaşlar kalplerinize imam dolu günler dilerim.

Rabbim sen sana sığınanları geri çevirme çaresiz kulların sana sığınırlar.

İnanların en güzel günlerinden birisi olan Cuma hayırlı ve mübarek olmasını dileriz.

Tüm İslam ve din kardeşlerimizin cumaları mübarek ve kutlu olsun.

Rabbim hepinizin Cuma gününde günahlarınızı affetmesini dileriz.

İmkanların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım, Sen, benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla. Zira günahları bağışlayan ancak sensin. Cuma’mız Mübarek olsun Hayırlı nurlu cumalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu