Genel Kültür

Erkekleri Kıskandırmanın 10 Yolu

Erkekler Nasıl Kıskandırılır, Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

Erkekler bazen kıskandırılmayı hak ediyorlar ilgisizlikleri ve sizden daha iyi olduklarını düşüneceklerdir bu konuda ne kadar yanıldıklarını gösterelim. Sizlere erkekleri nasıl kıskandıracağınızı anlatacağız.

Rahat Davranın
Onu takip etmeyi bırakın kiminle konuşmak istiyorsa konuşsun sizde dahil olunki ne yaptıkları bilsinler.

Güzel Görünün
Süslenerek ne kadar güzel odluğunu fark etmesini sağlayınız. Kendinizi sıkarak depresyona girmeniz yerine tarzınızı değiştirin o sizi görmeye alışık olduğunuz şekilde görmesin. Farklılık ile birlikte dikkatini çekeceksiniz ardından çevreniz tarafından ilgi görmeniz onu deli edecektir.

Umursamaz Davranın
Ona karşı devamlı umursamaz davranın dünyanın onun değil sizin etrafınızda döndüğünü bilsin. Üzerine titrerseniz devamlı ilgi gösterirseniz sizi fazla takmayacaktır.

Telefonda Konuşun
Birlikteyken yapacağınız telefon görüşmeleri onun merakını üzerine çekecektir. Konuşmalarınızın her anını onu kıskandıracağından dolayı başarıya ulaşan doğru yoldasınız.

Eski Sevgili
Sokakta veya bir yerde karşılaştığınız zaman ortalık gerilecektir erkek arkadaşınızın size bakıp sizinde ona bakmanız havadaki kıskançlığı iki katına çıkartacaktır.

İş Arkadaşları
İş hayatınızdan bahsetmeniz onu daha çok kıskandıracaktır. Onların başarısını anlatmanız hele ki erkek birisini o zaman sinir küpü dahi olabilirler.

Blöf Yapın
Onun sizi terk etme ihtimalini değil de, sizin onu terk edebileceğinizi hissettirin. Hayatınızda bazı konuların yolunda gitmediğini hissedince sizi çevrenizdeki herkesten kıskanmaya başlayacaktır.

Makyaj
Onunla özel günler haricinde makyaj yapmanız onu daha çok etkileyecektir. Yapılan makyajlar hayatınızda başka erkekler olduğunu düşündüreceğinden dolayı kıskanmaması elde değil.

Arkadaşlarınızın Yanında Olun
Birlikte bir şeyler yapıyorsanız örneğin sinema gibi daha çok arkadaşlarınıza yakın durun o zaman sizi kıskanmaması için hiçbir sebep olmayacaktır.

Kısa Cevaplar
Size sorduğu soruları umursamıyormuş gibi kısa cevaplar veriniz. Umursamadığı düşünmesini sağlayın.

kıskançlık
kıskançlık

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu