Güzel Sözler

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer günü 14 Şubat tarihinde tüm dünya’da aynı anda kullanmaktadır. Seven insanlar birbirlerine hediyeler alır şiirler yazar duygularını farklı şekillerde ifade ederler. Kimisi vardır sözlerle kutlar onların duyguları diğerlerinden farklıdır ve kalpten sözler yazılır. Sevgililer günü mesajlarımızla yazımıza devam ediyoruz.

Doğan bir yeni gün gibisin, dağları denizleri aştı bugün sana olan sevgim yağmur tanesi kadar narinsin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Gece karanlığında yıldızlara baktınmı senin adını yazdım kalemlerle. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kelebekler bugün adınla birlikte şarkılar söylüyor sana olan sevgimi onlara anlattım ölünceye kadar seni seveceğim sevgililer günün kutlu olsun ömrüm.

Çöllerde olsam bir damla sudan çok senin gözlerindeki mavi okyanusu görmeyi dilerdim tüm dertlerimi sıkıntılarımı unutturuyorsun sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kuş olsam bütün gün gökyüzünden seni izlerdim pencerene konardım geceleri öyle dinlenirdim yağmurlu günlerde omuzunda nefes alırdım. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yıldızlara benzetiyorum seni, gökyüzünde parıldayan, en karanlık gecede yolumu aydınlatansın. Ama senin diğerlerinden farkın bir tane olman sevgililer günün kutlu olsun.

Sen bir yaşam, sen bir geleceksin, insana yol gösteren yaşama yaşam katansın.

Karanlıktan aydınlığa giden, beni ölümsüzlüğe taşıyan sevgilim. Seni çok seviyorum nice yıllara dilerim.

Yaşamak özlemdir, özlemek sen demekse ben seninle yaşıyorum demektir. Hayatı seninle birlikte bulduğumu asla unutmamalısın sevgilim. Seni seviyorum sevgililer gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Güneş gibisin günümü aydınlatan içimi ısıtan. Senin varlığın bana hayat ve neşe katıyor hayatım. Sevgililer günün kutlu olsun seni tüm kalbimle seviyorum.

Seni yaşamak sevgiyi yaşamaktır. Seni severken dünyalar beni oluyor. Sevgin beni geleceğe taşımaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu