Genel Kültür

Sevip Sevmediğimi Nasıl Anlarım

Hayatımıza giren birine karşı duygularımızdan emin olamadığımız anlar olacaktır. Sevgiliniz sizi çok sevebilir belki biraz şımarık olmanız onsuzda nefes alabileceğiniz anlamını hissettirebilir. Aslında sevdiğiniz tek birisi sizi rahat, mutlu ve keyifli hissettiren olacaktır. Sevip sevmediğinizi nasıl anlarsınız o bilinmez ama bir gerçek vardır ki kalpler birbirlerine mühürlendiyse eğer onsuz olmayacağını anlarsınız.

Sevdiğiniz insanın üzülmesine asla dayanamazsınız. Birlikte geçirdiğiniz anlar size mutluluk verir, geceniz gündüzünüz onu düşünmekle geçiyorsa şanslısınız demektir. Kendinize en doğru cevabı ancak kendiniz verebilirsiniz.

Sevdiğiniz size çok iyi davranır, üzmez ve kırmadığından dolayı bazen onu sevmediğiniz düşünebilirsiniz. Kendisini biraz geri çekse roller tam tersine döner. Şuan için ayrılsanız üzülmeyeceğiniz düşünürsünüz ama ayrıldıktan sonra üzülmeye başlarsınız. Ondan bir müddet zaman isteyin biraz özleyin o zaman gerçekten sevip sevmediğinizi en içten duyguyla anlamanız mümkün.

Çevremizde bir çok kişi aşık değilim, ne yapsam gibi çeşitli düşüncelere kapıldığın ifade etse dahi ayrıldıktan sonra asıl değeri anlar. Kendisini çok seven, değer gösteren, iyi birisine nasıl aşık olmayabilir düşüncesi ortaya çıkar. Aslında doğruyu bulmak çok zor olmamaktadır. Üzüldüğünü hissedip yanına gitmeniz onunla bir ömür birlikte olmak istediğinizi gösterir. Aşık olmadığınızı düşünüyorsanız eğer kendinize zaman verin zaman her şeyi gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu