Güzel Sözler

Sevipte Kavuşamayanlara Sözler

Seversiniz öyle bir an yaşarsınız ki aranızdaki aşk adeta imkansız bir hal alacaktır. O zaman sizin burada bir şey yapmanız gerekiyor. Sevip kavuşmayan insanları buraya alacağız. Bir günde olsa hayatınızın en mutlu gününü onunla yaşamak isteyeceksiniz. Sizin her şeyiniz imkansız olur. Siz onu çok seviyorsunuz oda sizi seviyorsa kavuşmanıza engel olacak şeyler varsa o zaman imkansız aşklar sizi bekliyor.

Seven insan hiç unutmazmış, sevip unutan birisi zaten sevmemiştir.

Yürekler ağlıyorsa, sevenler düşünüyorsa, öyleyse çok seviyorsundur.

Sevgini kalbine kazımadıysan o zaman unutursun, kalbine kazıyanlar ne olursa olsun sevdiğini asla unutmaz.

Hayat sensiz bir ölüm gibi geliyor, sensiz geçen her gün bir gülün soluşu gibi olmaktadır. Sevmeyip sevdim diyenler insanları kandırmaktadır. Seviyorsan eğer bir gül solmadan ona sahip olmalısın.

Aşk sevmektir, ayrılmak ise yalandır sen seviyorsan eğer sonu karanlık dahi olsa asla bırakmayacaksın.

Sevene sormuşlar neden bırakırsın diye onu şöyle bir cevap vererek herkesi gözyaşları içersinde bırakır “ben sevdim onu ama mutlu olması gerekliydi o yüzden bırakmak gerekti” diyerek herkesi ağlatır.

Duygular vardır bazen anlatılmaz, her ne olursa olsun insanlar birbirlerini farklılık yaratarak üzmek yerine neşe içersinde bırakması gerekir.

Ay ağladığı zaman bil ki bu deli insan seni düşünüyor, yıldızlar şarkı söylediğinde sevdiğimi anla ona sevgimi anlattım mutluluğu gösterdim diyebilirim.

Seven unutur mu hiç sevgili asla unutmaz, bende seni hiçbir zaman unutmadım.

güzel sözler
güzel sözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu