Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi kargo, taşımacılık sektöründe lider konumda olarak bir çok ilde binlerce personeli ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan kargo firması çalışma saatleri içerisinde kargo gönderim, alım ve sorgulama işlemleri yapılabilir. Şube ve müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri eşit olmaktadır. Hafta sonu Cumartesi günleri de faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı kargo gönderimlerinde hizmet vermektedir. Gurbette olan tanıdık, akraba ve ailenize kargo göndermeniz mümkündür. Kargo gönderim ücreti bakımından oldukça makul fiyatlar verilmektedir.

Yurtiçi Kargo Hafta içi Çalışma Saati

Açılış saati 09:00 – 18:00 ‘de kapanmaktadır.

Cumartesi Çalışma Saati

Açılış saati: 09:00 – 16:00 ‘da kapanmaktadır.

1982 yılından itibaren 19 Bölgede 760’dan fazla şubesi ve 3.000 den fazla araç filosu ile ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir. Güvenle kargonuzu teslim edere takip numaranız ile beraber kargonuzun hangi noktada olduğunu öğrenmeniz mümkündür.

Kargo sorgulamak için http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspx adresine giriş yaparak yurtiçi ve yurtdışı kargolarınızı sorgulayabilirsiniz.

444 99 99 numaradan müşteri hizmetlerine bağlanarak gerek ad soyad ya da kargo takip numaranızla sesli kargonuzu sorgulamanız mümkündür. Size en yakın kargo şubesini de aynı zamanda öğrenebilir iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz