Güzel Sözler

Ablaya Doğum Günü Mesajı

Ablalarımız bazen anne ve babamız aynı olmasada üvey yada tanıdığımız değerli insanlara öyle hitap ederiz. Annemizden doğmuş olan bizden büyük kızlara erkek veya kız kardeşlerin ablası olur. Anlamlı güzel doğum günü mesajları kalpleri fetheder onu sözlerle mutlu edersiniz. Söyleyeceğiniz sözleri esirgemeden dile getirin, onu mutlu edecek birbirinden güzel anlamlı doğum günü sözleri.

Benden önce doğmana çok sevindim senin gibi bir abla sahibi olduğum için çok şanslıyım ablam.

Ablacım doğum günün kutlu olsun hayatımda olduğun için çok teşekkür ederim seni çok seviyorum.

Doğduğumda bir güneş gibi etrafımda dolanıyordun o günden itibaren çok sevmiştim hep yanımda oldun nice yıllara dilerim ömrüm.

Sana bir sms sürprizi yapmak istedim bugün doğmuşsun ve hayatımdasın hep yanımda olup hiç bir zaman desteğini esirgemedin ablacım doğum günün kutlu olsun.

Gül gibi melek yüzlü ablacım benim için yaptığın fedakarlıkları hiç bir zaman ödeyemem yanında olamasamda doğum günün kutlu olsun.

Bugün burada yaşayabiliyorsam senin ve eniştemin desteği ile bugünde doğum günün tüm içtenlikle böylesine güzel bir gününü kutlamak isterim.

Benim canım güzel ablam, yeni yaşının sana mutluluk huzur ve sağlık getirmesini en içten dileklerimle dilerim. Hayattaki her şey gönlünce güzel olsun. Nice yıllara dilerim ablacım.

Bizi birbirimize bağlayan kan bağı değil ablacım, seni tanımak seninle yaşamak seni hissetmektir aslında kardeşlik. Doğum gününün sana neşe mutluluk güzellik getirmesini dilerim.

Sevgimi sana anlatamam, sen benim için çok değerli kıymetlisin ablacım. Kelimelere dökeyim diyorum ama kelimeler kıyafetsiz kalıyor. Nice mutlu yıllara abla.

Hatırlıyor musun ablam, küçükken annem bize kızar döverdi. Sen beni her defasında korurdun benim yerime dayak yerdin ama ben o günleri hiç unutmadım iyi ki hayatımda varsın ablacım.

Bu hayatta en güvendiğim insan sensin, seninle bir ömür yaşamak isterim. Doğum günün kutlu olsun nice senelere ablacım.

Dilerim yaşının güzelliği ebediyen üzerinde olur, seninle yaşamak en güzel olandır. Yeni yaşının sana huzur, mutluluk güzellik getirmesini dilerim. İyi ki doğdun ablam.

Hayatın güzelliği daima seninle olsun, yüzün gülsün neşen hep yerinde olsun canım ablam. Yeni yaşının sana güzellikler getirmesini dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu