Genel Kültür

Eşim Beni Hiç Sevmiyor Ne Yapmalıyım?

Eşiniz uzun zamandır sizden uzak yaşamayı tercih ediyorsa bunun altında yatan sebepler araştırılmalıdır. Son zamanlarda yaşadığınız sorunlar, onun istemediği şeyler yapmış olabilirsiniz. Pasaklı olmanızda buna sebep olabilir, güzel sözlü olup onun gönlünü fethedebilirsiniz. Evlilik aşkı öldürüyor derler ancak evliliği taze tutmanın yolu da çiftlerin birbirlerine artık kur yapmamalarıdır. Evliliğe doğru atılan adımlarda doğru kararlar vermek gerekebilir. Eşinizi etkilemek onu tekrar kazanmak adına adımlar atacaksınız.

Kendiniz güvenin ve ona ne kadar harika biri olduğunuzu gösterin. Kendinize olan güveni arttırmak için bakımlı olmalısınız. Kibirli ve geveze biri olmanız bir şeyi değiştirmez. Kabuğunuzdan çıkmaya çalışarak rahat yaşam sürdürün. Her zaman görümünüze önem verin. Erkekler görüntüye önem verdiği için size de yardımcı olacaktır. Çocuksu yanınızı kaybetmeyin, şirinlikler yaptıkça bir baba şefkati ile sizi bağrına basabilir. Kendiniz doğru kararları verebilecek tek kişisiniz.

 

  • Güzel görünmek için abartmanıza ihtiyaç yok, sadeliğinizi mutlaka koruyun.
  • Kendinizi rahat ettiğiniz giysiler giyin, sırf o beğensin diye dekolte giymenize gerek yok.
  • Gülümseyip tebessüm etmeyi unutmayın. Gülümseyen mutlu olduğunu hissettiren kişiler daha çekici gelir.
  • Sizi fark etmesini sağlayın onun için ufak tefek bir şeyler yapmanız mümkündür.
  • İyi bir mizah anlayışına sahip olun ancak her lafına da gülmeyin.
  • Kendinizi fazla ciddi gösterip karşınızdaki insanı uzaklaştırmayın.
  • Erkek biri ile yakınlaştığınızı hissederse sizden hoşlanmayı bırakır.

Sizi hayatınızda siz olduğunuz için sevecek insan mutlaka çıkacaktır. Kararlarınızı doğru alın evlenmeden önce sizi daima sevip sevmeyeceğini öğrenmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu