Güzel Sözler

Evlilik Yıldönümü Mektubu

Sevgilim, canım, biricik Eşim!

Bu hayatta seninle yaşamak kadar değerli bir şey yok. Seninle yaşamak, yaşlanmak, hayatımı sürdürmek istiyorum. Yalnızlığımı seninle giderdim, sevincimi ve mutluluğumu seninle paylaştım. Her yaşadığım duyguyu seninle yaşamak istiyorum. Beni yalnızlar rıhtımından alarak hayatına aldın. Karnaval havası olan kalbinde yaşadım. Daha alacak nefesim olduğunu anladım. Doğan güneşim olarak karşıma çıktın.

Benim güzel gözlü eşim. En güzel hayalimde yer alan kahramansın. Seninle en güzel günleri yaşadım. Yaşadıklarımızdan dolayı hiçbir zaman pişman olmadım. Mutlu ve güzel günler bizi beliyor. Birlikte çok daha güzel zamanlar geçireceğiz. Hayata birlikte tutunduk, hayallerimizin peşinden koştuk. Kimisini gerçekleştirdik kimisi bizden uzak kaldı. Ancak sana olan sevgim hiç değişmedi. Hayatımıza hatalar olsa dahi sevgimiz her zaman birbirimize bağlı oldu. Canım sevgilim, hayatım, eşim benim. Kalbimde sakladığım incimsin. Unutmadım ve asla unutmayacağım. Çünkü ben benliğimi sende buldum. Çükün sen bütün hayatımda benimle birlikte oldun. Beni karanlıktan kurtararak ışığa kavuşturdun. Yüreğin o kadar saf ve güzel ki tüm güzelliklerin seninle olmasını dilerim. Gülümsemen her yerimi sarmış. Seni görmek sorunlarımı aşmaya yetiyor. Seninle birlikte nefes aldığımı hissediyorum. Bir değil bin mutlu yıldönümü dilerim.

mektup

3 Yorumlar

  1. Oncelikle merhaba diyerek hayata baslamak istiyorum…Eslerimiz her zaman hata yapsalar bile kadinlar her zaman konularda yardimci olurlar cunku evimizin diregi olurlar…Ekmek getirir ve cocugumuzun ihtiyaclarini karsilar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu