Güzel Sözler

Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime

Eşinizle birlikte evlilik yıl dönümünü kutlamak istemeniz sizin ne kadar düşünceli bir eş olduğunuzu gösterecektir. Her adımı ondan değil sizinde yapmanız gereken bir şeyler olduğunu bilmelisiniz. Yıldönümünde yapacağınız sürprizlerle birlikte bir cümle söz sizin aile bağlarınızı daha da kuvvetlendirecektir.

Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

Tek kelime ile birlikte harika bir eş olduğunu söylemem gerekiyor seni tüm kalbimle seviyorum sevgilim.

Seninle ömrümü bir anlıkmış gibi doyasıya yaşamak istiyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun ömrüm.

Bir elmanın iki yarısı gibi olduğumuzun farkında mısın ne sen bensiz nede ben sensiz yapamam sevgilim, birlikte nice yıllar dilerim aşkım.

Sevgili karıma dünyanın en tatlı sözlerini tatlı bir mektup içerisinde gönderdim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olması dileğiyle kocan Mustafa.

Evlendiğimiz zaman beyaz güvercinle gelen o gülü hatırlıyor musun ilk günkü gibi canlı ve her zamankinden daha büyük sevgili eşim.

Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıl dönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Gençlikte ve yaşlılıkta seninle birlikte ömür birlikte geçirdik neredeyse eşim, bugünde olsa dahi yine seçimimi senden yana yapardım hiçbir zaman kararlarımdan pişman olmadığımı bilmeni isterim evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun ömrüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu