Genel Kültür

Karşılıksız Birini Seviyorum Ne Yapmalıyım

Karşılıksız aşk acısı oldukça zordur, insanların kendilerini unuttukları zaman karşılıksız aşkı hatırlarlar. Tek çaresi varsa o kişiye kavuşmak ve mutlu olmasıdır. Unutması zor olduğu gibi uzaktan uzağa ızdırap içinde olurlar. Gönül kaptırmak insanların zorlanmalarına ve yaşamlarının sıkıntılı geçmesine neden olmaktadır. Bize hayat veren Allah olacağından sonsuz bir aşkla ona bağlı olmalıyız.

İstemeyerekte olsa insanlara bağlanabiliriz. Hareketleri, gülüşü, konuşması ile bağlanmak kaçınılmaz hal alır. Sizi her geçen gün daha çok bağlayarak saplantı haline dönüştürmesini önlemelisiniz. Vefasızca gönül kaptırıcı olmamanız gerekmektedir. Sizi kahredecek hale gelmesi kendi kendinizi yemenize neden olmaktadır. Sevdiğinizi merhametli görmeniz ona bağlılığınızı arttıracaktır. Sevginizi her zaman sınıflandırarak öyle hareket etmelisiniz.

Aşk acısı size sevdiğinizin vefasız olduğunu anlatacaktır. İsmini duyduğunuzda sevindiğiniz gibi üzüleceğiniz zamanlarda olur. Onun size verdiği hem sevgi hem de öfke olacaktır.

Geri dönmek için umut bırakmamalısınız. Kararlarınız doğrultusunda düşünceleriniz her ne olursa olsun uygulamanız gerekecektir.

Ondan vazgeçtiğiniz zaman artık nefret beslemeniz gerekmeyecektir. İstemediğiniz birisine karşı nefret beslemek onu unutmanızı zorlaştırır. Adını andıkça geçmişe dönerek hayatınızı tekrar edebilirsiniz.

Onu hatırlatacak şarkılardan kaçının, size huzur ve yeni aşklara yelken açacak şarkılara ağırlık vermelisiniz.

Sevginizi asla dile getirmeyin. Unutmanın en güzel yollarından birisi içinize kapanık olup sonsuza kadar saklamanızdır.

Ben onu asla unutmayacağım, bu tür sözler söylemek onun adını kalbinize kazımanız anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu