Genel Kültür

Mankenlerin Güzellik Sırları Nelerdir

Bayanların kendine has güzellik sırları olup masumluklarını her daim koruyabilirler. Güzellikleri sayesinde erkeklerin gözlerini kamaştırdıkları gibi kendileri ile barışçıl olurlar. Kendilerini keşfettikleri günden itibaren kendilerine daima iyi bakarak ciltlerini korumuşlardır. Yüzlerinde ve vücutlarında en ufak bir çizgi dahi yoktur. Bayanların gençlik ve güzellik sırları şöyle sıralanabilir.

Cildinizi genç ve canlı tutmanın sırrı E vitaminde saklı olmuştur. Cildinizi güzelleştirdiği gibi yumuşacık olmasını sağlar. Cildinizi yeniler gerginliğini korumasını sağlayarak sarkmaların önüne geçer. E vitaminli besinlere daima ilgi göstererek beslenmenizde yer vermelisiniz.

Cilt temizliğine her zaman dikkat ediniz. Dışarıdan gelecek olan bakteriler derimizdeki gözenekler tarafından emilerek cildimize zarar verebilir. Ortalama iki günde bir bakım yapılarak bu denge sağlanabilir.

Süt ve süt ürünlerinde bulunan D vitamini sayesinde kemik gelişiminiz kendisini tamamlar. Bir bayanı güzel gösteren gelişmiş kemiklere sahip olmasıdır. Gelişmeyen kemikler yüz hatlarında bozuklukların oluşmasına sebep olabilir.

Sebze ve baklagillere gelecek olursak soya, pırasa, avokado, mısır, semizotu, mercimek, nohut, bezelye, tere, domates, bal kabağı, ıspanak, havuç, lahana ve brokoli.

Balıklarda Omega 3 olmasından dolayı palamut, kalkan, uskumru, karides ve istiridye gibi deniz ürünlerini tüketiniz.

İzmir’in kızlarının ne kadar güzel olduğundan bahsediliyor. Doğal zeytinyağı tüketmeniz sizinde güzel saçlara sahip olarak onların arasında gözükmenizi sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu