Genel Kültür

Romantik Masa Nasıl Hazırlanır

Özel günlerde sevgilinize yada eşinize sürpriz bir masa hazırlayabilirsiniz. Çiftlerin kendilerine yapacağı küçük jestlerle mutluluğa ulaşabilirler. Masa hazırlarken gösterişli olup romantik anların yaşanacağı yer olduğunu unutmayın. Güzel bir masa size mutluluk ve huzur getirecektir. Uzun zamandır aranızda olumsuz durumlar yaşanıyorsa bunların önlemesin sağlayabilirsiniz.

Romantik bir masa için önerilerimiz
Çok fazla zamanınızı almayacak hafif yemekler hazırlayınız. Ağır yemekler uykunuzu getireceğinden dolayı geceniz berbat bitebilir.

Masamızda mutlaka olması gereken kırmızı kumaş kağıt peçeteler, kırmızı mumlar, kırmızı masa örtüsü, birbirinden güzel tatlılar, kırmızı gülleri masanın etrafına serpebilirsiniz.

Tabaklarınıza canlılık vermek içine gül koyabilirsiniz. Masanın ortasına bir vazo yerleştirerek içine iki adet gül koyabilirsiniz.

Uzun zamandır sakladığınız yemeklik takımınızı ortaya çıkartarak canlandırabilirsiniz.

Arkaya fon bir müzik ayarlayarak masanızı güzelleştirebilirsiniz. Müziği ayarlamanız sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Ağır değil ama hoş bir koku ayarlayarak evinizin her noktasının güzel kokmasını sağlamış olursunuz. Ağır koku yemekle birlikte rahatsız eder mümkün olduğunca az ve hafif olmalıdır.

Evinizi daha önceden havalandırın kötü kokuların uzaklaşması güzel anların yaşanmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu