Pratik Bilgiler

Avize ve Lamba Nasıl Temizlenir

Evde avize temizliğimi yapacaksınız. Uzun zaman boyunca odalarda duran o parlak ve güzel avizeler artık parlaklığını kaybetmiş olacaktır. Bunun sebepleri sigara, dışarıdan gelen toz ve çeşitli yemek kokularının üstlerine sinmesi bunlara sebep olabiliyor. Sizde bunlardan etkilenmek istemiyorsanız eğer kendinize yeni sayfa açmanızı önermekteyiz. Hassas ve narin olduklarından dolayı yerinden sökmesi de haylice zor olacak. Bunlara hiç gerek kalmadan sadece evimizde bulunan fısfıslı temizleyiciler ile yapabileceğimizi biliyor musunuz?

Yapacaklarınızın çözümleri açık şekilde hepsinin ortada olduğunu söyleyebiliriz. Temizlik sayesinde etkilenmeyecek aynı zamanda evinizin o eski güzelliğini göstermiş olacaksınız.

Merdiven veya sandalye yardımı ile birlikte avizelerin olduğu yüksekliğe çıkınız. Elimizde fısfıs olacak bunun içine isterseniz su yada sabunlu suyla karıştırmanız mümkündür. Yere damlayacağından dolayı halıya gelmemesi için leğen veya naylon seriniz. Fısfıs ile sıktığınız zaman kirler hızlı şekilde aktığına şahit olacaksınız. Avize temizliğinizin bütün kirler akana kadar fısfıs ile sıkmaya devam ediniz. İlk günkü kadar güzel parlak avizelerinize kavuşmuş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu