Genel Kültür

Birinden İntikam Almanın Yolları

Nasıl intikam alacağızı bildikten sonra size yapılanların karşılığını verebilirsiniz. Karşılık vermeniz onun için en zor dönemlerden birisi olup pişman olacaktır.

Eski sevgilinizden veya arkadaşınızdan bin bir türlü şekilde intikam alabilirsiniz. Ona yapacaklarınız ile birlikte size yaptıklarına pişmanlığını cümle alem duyacaktır. Kendinizi hazır olduğunuza emin hissettiğinizde harekete geçerek onlar için hazırladığınız planları gerçekleştirin.

Sevdiğiniz kişi ise onun canını en iyi şekilde birisiyle birlikte görülmeniz olacaktır. Kendinize yeni bir sevgili bulun onunla yapacaklarınızı eski sevgiliniz görmeniz gerekmektedir. Gülüşmeleriniz onu en çok derinden yaralayacak konulardan birisidir. Sizi mutlu gördükçe eski günleri aklına gelecek ne kadar pişman olduğunu defalarca kez anlayacaktır.

Arkadaşınız ise ona yapacağınız en büyük intikam sırlarını başkasına anlatmak olacaktır. Sevdiği ile arasını açmanız unutmayacağınız bir dönemin başlamasına sebep olur yaptıklarına pişman olacaktır.

Ev arkadaşı varsa onunla birlikte arkadaşlık kurun. Onun hayatını başına yıkmanın en iyi yollarından birisi olmaktadır. Yapacaklarınız onu derinden yaralar. Sevgilisi olmayı deneyin başarabilirseniz dünyası başına yıkılacaktır artık.

intikam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu