Pratik Bilgiler

Elbiseden Sigara Kokusu Nasıl Çıkar

Sigara Kokusu Elbiseden Nasıl Çıkar, Sigara Kokusu Nasıl Çıkarılır

Sigara içenlerin yanında durdukça pasif içicilik konumunda olup aynı zamanda elbiselerimizin üzerine kokular sinecektir. Sigara dumanı olan bir odada bir müddet durduktan sonra üzerimize sinen koku başka yere gittiğimiz zaman hissedilir. Hemen sinen kokulardan olup kişileri rahatsız eden kokudur. Pratik işlemler yaparak kokuları elbiselerinizin üstünde çıkartarak sade kokunuza sahip olursunuz. Parfüm kokusunu dahi bastıran sigara dumanından kurtulmanız gerekmektedir.

Sigara kokusundan kurtulmak için bir leğenin içine elbiselerinizi koyun üstüne dolduracak kadar su dökünüz. Çorba kaşığı ile tuz döktükten sonra iki saat içersinde bekletin. Ara sıra karıştırmanızda fayda var ardından bol suyla yıkayarak kurulamasını yapınız. Elbiseleriniz kurumuş olup bu yöntemle sigaranın o pis kokusundan kurtulmuş olacaksınız. Sigara dumanı tuza dayanamadığından dolayı çok çabuk elbiselerden ayrılacaktır. Koku tamamen bastırılmış olup daha hissetmeyeceksiniz. Elbiselerden tamamen kurtulmamız mümkün olup başımıza bir şey gelmemizi önler. Özellike iş hayatında olanlar için koku önemli oluyor.

sigara kokusu

Bir Yorum

  1. eyw gercekten saolda ben okula gidiyorum ve montsuz durmam onn için eve geldigimde montum sigara kokusu olur ve okulda kokar bazı hoca ve öğrenciler beni sırf bnn yuznden rencide ediyor lutfen soyle bu monttada işe yararmı lıtfen soyle cnku bıktım artık bu durumdan :((ve ben bu tür sitelere kolay kolay yazmam lutfen cevap ver cnku en nefret ettiğim arapçacı bile sigara içmedigine eminmisin diye soru sordu bıktım artık rencide olmaktan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu